Szkolenia
PPL(A)

Licencja PPL(A) to pierwszy krok w lotniczej karierze. Dzięki niej będziesz mógł samodzielnie zasiąść za ste­rami samolotu.

CPL(A)

Licencja CPL(A) to kolejny krok na drodze do zawodowego latania. Dzięki niej będziesz mógł pełnić funkcję dowódcy statku powietrznego lub drugiego pilota w zarobkowym przewozie lotniczym.

ATPL(A)

Licencja pilota liniowego jest licencją uprawniającą do podjęcia pracy w każdej linii lotniczej, a zarazem ostatnim etapem w procesie licencjonowania przyszłego pilota.

VFR NOC

Dzięki uprawnieniu do lotów nocnych zachód słońca przestanie oznaczać konieczność lądowania. Teraz będziesz mógł odbywać swoje lotnicze podróże również w nocy!

IR/ME

Wpis IR(A) do licencji uprawnia do wykonywania lotów zgodnie z przepisami IFR. Uprawnienie to jest niezbędne, jeżeli myślisz o pracy w liniach lotniczych oraz przydatne w lataniu turystycznym.

MEP(L)

Po zdobyciu umiejętności i doświadczenia czas zasiąść za sterami większego samolotu, najlepiej dwusilnikowego. Szkolenie na samoloty dwusilnikowe to nowe wyzwania, ale również większe możliwości.

MCC

Szkolenie MCC to jedno z ostatnich szkoleń na drodze do wymarzonej pracy pilota liniowego. W trakcie wykładów oraz ćwiczeń symulatorowych nauczysz się jak efektywnie współpracować w załodze wieloosobowej.

JOC

W trakcie szkolenia JOC poznasz podstawy wykonywania lotów na samolotach odrzutowych. Kompetencje z tego zakresu są obecnie jednym z rekrutacyjnych wymogów w większości linii lotniczych.

Pilot interview

Przyszłym pilotom oferujemy krótkie szkolenie z języka angielskiego na którym przygotujemy Was do wyzwań językowych, jakie stawia współczesne środowisko pracy w kokpicie.

Be a pilot for a day

Zostać pilotem to jedno z najbardziej śmia­łych marzeń naszego dzieciństwa. Teraz masz szansę sprawić, że sta­ną się rzeczywisto­ścią. Weź stery w swoje ręce!

Refreshment

Jeżeli stoisz przed wyzwaniem, jakim jest rekrutacja do linii lotniczej, lub miałeś przerwę w lotach według wskazań przyrządów i chcesz podnieść kompetencje w zakresie współpracy w załodze wieloosobowej, zapraszamy!